top of page

Çelik Halı Yıkama

Halınızın ilk günkü gibi görünmesi için düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Zira halı temizleme sadece görüntü için değil sağlık için de oldukça önemlidir. Dolayısıyla ev temizliği söz konusu olduğunda halılar kesinlikle es geçilmemelidir. Halı temizliği birçok nedenden ötürü yapılabilir. Çay, kahve lekeleri, alerjen maddeler, zamanla biriken toz ve kir… Nedeni ne olursa olsun, her bir leke için Çelik Halı ailesine başvurabilir; tertemiz halılarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Vakumlama

Hijyen

Bizden kaliteli hizmeti en uygun fiyata alan ve bize güvenen müşterilerimizin bahsi geçen bu firmalara itibar etmemelerini öneriyoruz. Hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Living Room Halı

Leke Çıkarma

Hizmetlerimizde her şeyi sorunsuz ve kullanışlı hale getirmek için var gücüyle çalışıyoruz; özellikle de söz konusu Leke Çıkarma olduğunda. Bu paket ihtiyaçlarınıza en uygunu ise çekinmeden bizden bugün randevunuzu alın!

Ahşap Katta Halı

Halı Koku Giderme

Konu özellikle bu birinci sınıf kalitede hizmet paketi olduğunda işinizi halletmek için var gücümüzle çalışırız. Tüm sıkı çalışmalarınıza ara verin ve size yardımcı olmaya hazır olduğumuzu bilin, içiniz rahat olsun. Kayıt için buraya tıklayın!

Koltuk Temizleme

Kurulduğumuz günden beri sektördeki en güvenilir isimlerden biri olarak anıldık. Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına kulak vererek layık oldukları başarılı sonuçları nasıl garanti ettiğimizi görmek için bu hizmeti bizden almanız yeterli.

Vintage Valiz Masası

Stor Perde Temizleme

Halıların temiz tutulması hem halının kullanım ömrünü uzatmak hem de kullanıcıların sağlığını riske atmamak adına önemli. Silme ve süpürme, gerçek bir temizlik için yeterli değildir. Periyodik olarak yıkama işleminin de gerçekleştirilmesi gerekir.

panjur

Kalite Garantisi

Çelik Halı Yıkama firması olarak halı yıkama, overlok yapımı ve koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız.

 

Sektördeki firmalar içinde en son teknolojileri yakından takip eden, %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutan, en hijyenik ve temiz sonucu almaya odaklanan güvenilir isimlerin başında gelen Çelik Halı Yıkama, değerli müşterilerinden gelen olumlu geri bildirimlerle paralel olarak her geçen gün daha iyi hizmet vermek için faaliyetlerini sürdürüyor.

 

 

Çelik Halı Yıkama olarak birçok semtteki şubemizle üst düzey kalitedeki temizlik hizmetimizi oldukça uygun fiyatlarla sunuyoruz. Dilerseniz adreste temizlik işlemleri gerçekleştirebiliyoruz.

En Hijyenik ve Güvenilir Temizlik Hizmeti

Hizmetlerimizde kesinlikle eşyalarınıza zarar vermeyecek ve onların yapılarına en uygun olan temizleme yöntemlerini seçmekteyiz. Halı yıkama hizmetimiz kapsamında, halılarınızın temizliğinde %100 bitkisel temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Sağlığa zararsız ve ayrıca çevre dostu olan bu ürünler sayesinde hem siz hem sevdikleriniz daha güvenli bir ortamda yaşayacak,  halılarınız çok daha hijyenik koşullar altında temizlenmiş olacak.

 

 

Halılarınızın saçaklarında bozulmalar, çirkin bir görüntü ya da başka olumsuz durumlar varsa overlok yapımıyla istediğiniz neticeyi kolayca elde edebiliyoruz. Koltuk yıkama hizmetimizde de aynı prensip doğrultusunda çalışıyor ve eşyalarınızın sadece yüzeysel olarak değil derinden temizlenmesi için alanında uzmanlaşmış profesyonel ekip ve son teknoloji ürünü ekipmanlarımızla kaliteli bir hizmeti size getiriyoruz.

Hayalinizdeki evi yaratın.

bottom of page